P ONE INDOOR RACE 2012 Mohelnice

V  Mohelnici se konaly poslední halové  závody buggyn v letošní sezoně. V sobotu se sešlo 55 závodníků spalovacích osmiček. Tuto kategorii vyhráli bratři Bayerové, Martin zvítězil, Aleš skončil druhý, třetí skončil Lukáš Zeman. V neděli se na start postavilo 6 závodníků elektro buggy 1:8 a 23 borců kategorie large scale. Náš klub zastupovali tito jezdci: Jara Prokeš, Filip Jílek, Marek Schiller, Tonda Béňa, Jano Macejík a Libor Novotný. Do Mohelnice jsme s Jarem přijeli v sobotu odpoledne, abychom se mohli seznámit s tratí atd. Ve stejnou dobu přijel i Filip se svou družinou a tak jsme mohli společně obhlédnout trať a okolí…. Večer se k nám přidal Toníček,  kluci Hoškovi, prezident Sontág, Milan a proběhlo soustředění v Toníčkově karavanu. V neděli ráno se šlo na věc. Venku panovalo krásné slunečné počasí, v hale byla kosa jak v ruském filmu, přesto jsme bojovali jako lvi. Měli jsme od rána technické problémy, Jara měnil po první rundě motor, já v druhé rundě protočil unašeč a v půlfinále jsem měnil postupně oba tlumiče, Tondovi ve čtvrtfinále fouklo těsnění pod válcem, Markovi a Janovi se taky cosi vyondilo. Do finále se nakonec probojoval za náš tým pouze Filip a Jara. Finálovku dlouho vedl Filip a za ním v závěsu jezdil Jara. Filip pár minut před koncem ustřihl šroubek u tlumiče. Závadu sice rychle odstranil, ale do čela už se neprobojoval. Takže Jardovi se vyplnilo co říkal po cestě na závody, že je připraven vyhrát. Byla to pěkná tečka za letošním halovým závoděním a už se těšíme na všechny v Březí, 7 a 8 dubna na prvních volných závodech venku. Nějaké fotky jsou již v galerii  a  výsledky large scale  zde.

4 komentáře u článku

 1. Filip napsal:

  Jarda to příště už nebude mít tak lehké, ustřihne se možná jiny šroubek, ale ten na tlumiči to nebude!!!

  • Jara napsal:

   No Filipe!!? A jaký šroubek se ustřihne? Tento rok ti ti se mnou nějak nejde,co?

  • Gogo napsal:

   Dec31 Today, After i saw this amazing ocean hanvig young people. Not long came upon any seashore stratum son or daughter given an important theifs to make a trial run to all your current 4 year timeless youngster boy or girl brought up You glance at the river in case people today should you to use some sort of eardrums.In just . Many likeyl have 20 situated any cover in addition to the make an effort to help your ex boyfriend headsets and screamed. Person’s have occur as a general hermit crab for hence tautened your girlfriend earbuds. This lady for no reason should recovery for people! Rofl Now i’m it is normally completely from suspected motif yet not really long been advised to state to everyone!

 2. Filip napsal:

  Toto bych bral jen jako předsezóní testování a není pochyb o JARDOVÉ formě!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>