Jarda je korunovaný

Zdar všecí, V sobotu 2.12. 2017, den před první letošní Adventní nedělí, proběhl dá se říci jako již tradičně v útrobách Valtické Perli Moravy gala večer spojený s předáním cen hlavním aktérům. Moderování se tentokrát ujali kluci ze Starče, Ludvík zbaven pocitu zodpovědnosti(jako při závodech) to zvládl s přehledem , Ivoš se zase postaral o video projekci a dal si také práci s tím aby nám připomněl harcovníky kteří se tomuto sportu věnují nejdéle. JARDA o dob když začínal v ,,šutrovni“ s Cickem se po bezmála  desetiletém učinkování s přibývajícím věkem, přibývajícími zkušenostmi a přibývajícími dětmi nakonec zaslouženě dočkal. Většina pilotů si vzala sebou i své drahé protějšky tak zde bylo docela plno, pozvání přijal i zástupce RCAČR pan Míra Jurenka. Když přijedou do Březí na závody Krauzovi tak zpravidla někdo z nich chodí o berlách, bohužel tentokrát o nich chodí Martin sen. jelikož ho přejela ještěrka a tak si Martin jun. nemohl převzít pohár za druhé místo. Z večera se většina aktérů pohybovala v dolní části hlavně kolem bohatě prostřeného stolu, později se přesunuli do horní části, aby si poslechli jak se lidově říká ,,cimbálovku“. Děkuji Jardovi že pro náš klub vybojoval další titul, děkuji všem pilotům našeho klubu za jejich chování a vystupování při jednotlivých závodech, děkuji také všem co přijeli k nám na jih a také všem co se podíleli na zdaru této společenské akce.

Přeji všem krásné Vánoční svátky a PF 2018.     jps

komentáře u článku

 1. Ludvík napsal:

  Ahoj kamarádi, závodnici.
  Rád bych poděkoval Honzíkovi Žďárskému za skvělé články a komentáře, které moc rád čtu. Jeho povídání je nejen zajímavé svými postřehy, ale pro mě i velkou inspirací.
  Honza je člověk, který má mnoho zkušeností se stavbou a hlavně údržbou dráhy a proto mě zajímá každý jeho názor.
  Byl bych taky velice rád, kdyby občas někdo z nás, reagoval nebo napsal podobné články.
  Je zapotřebí, moji milí kamarádi, abychom neustále přemýšleli a diskutovali jak zlepšit nebo upravit pravidla, co se komu nelíbí a jak to případě změnit.
  Kluci, všem Vám moc děkuji za účast a skvělé chování pří závodech MČR.
  Jsem moc rád, že Vás mám.
  Krásné a pokud možno klidné prožití vánoc a Nového roku a hlavně ať už je jaro.
  Váš trenér.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>