Expedice Marianské Lázně

Jelikož měření na MČR v Marianských Lázních dostal na povel Dalibor, bylo potřeba vzít si v pátek dovolenou a vyrazit brzy ráno. Při čtvrtečním balení aparatury jsem dostal od průzkumníků, ( Mira, Filip a Jirka ) kteří již byli na závodišti ve čtvrtek odpoledne zprávu o stavu trati a aktuálním počasí ,, no, nic moc,, prý dobré pro lodičky.
V pátek brzy ráno jsem vyrazil směr západ, v Brně jsem nabral Dalibora a za Brnem jsme se seřadili do kolony s Jarem. Do Mariánek jsme dorazili kolem poledne a jelikož jsme byli hladní jak vlčáci, jeli jsme do místního marketu koupit něco k snědku a taky na večer na gril.  Odpoledne jsme dali do kupy časomíru a začalo opět pršet. Večer se od našeho karavanu linuli vůně jak z alkrónu, pojedli jsme, i něco popili a šli spát. V noci i nad ránem opět slejvák, ale ráno déšť jak na povel ustal a pořadatelé se pustili do melioračních prací a v 10 hodin se začalo závodit. Registrovalo se 22 jezdců. Celý den probíhal pohodově pod taktovkou Martina Kubičky a Dalibora. Odpoledne už se i prášilo. V neděli jsme začali o něco dřív jelikož na odpoledne předpovídali rosničky déšť. Během dne se střídalo sluníčko s přeháňkami, ale finále už se jelo za deště, přesto se odjelo celé. Po finále se opět vyčasilo a slavnostní vyhlášení proběhlo opět za sluníčka. Oba dva dny se jezdilo v duchu Fair Play a nebyly uděleny žádné tresty. Děkujeme pořadatelům za skvěle odvedenou práci v tomto ,, aprílovém,, počasí. Po sbalení všeho vybavení jsme se vydali na náročnou cestu zpět a o půlnoci jsme byli doma jak na koňu. Kompletní výsledkový servis je na odkazech v sekci výsledky. Fotky jsou ve fotogalerii.
LiNo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>