Důležité info.!!! Průběžně aktualizováno.

Aktualita z neděle – na dráze leží cca 15 cm sněhu. Pokud do Březí nevtrhnou nečekaně tropy, tak bude nutné závody odvolat. Sledujte naše stránky – budeme průběžně informovat o aktuální situaci.

Právě jsem se vrátil z areálu,(sobota) příjezdová cesta a depo jsou celkem sjízdné, povrch dráhy je po zimě jak duchna a stále ještě silně promáčený takže v současné době neschůdný a nesjízdný, pokud by se mnělo příští sobotu jet, musel by povrch dostatečně oschnout a potom ho řádně zaválet jinak to nemá cenu. Podle předpovědí se tak asi nestane protože má ještě něco spadnout. Ve středu 3.4.13 večer napíšu jak jsme se rozhodli. Volné termíny v sezoně  prakticky nejsou ale sezona celkem brzo končí a tak by se tento závod mohl odjet v klidu na podzim než v této sibérii která letos zatím panuje.

Ještě jedna informace ohledně hodnocení Koštéřa. Aby se vyšlo vstříc některým závodníkům, kteří se nemohou z nějakého důvodu zúčastnit všech závodů, budou po sezoně vyhodnoceny nejen celkové výsledky ze všech  závodů, ale navíc  ještě zvlášť ze sobotních a zvlášť z nedělních závodů.

Hlavně ať vyjde počasí klukům v Hodoníně na prvním republice, na Svatého Jiří vylézají hadi a štíři, tak snad už vylezeme aji my.  JPS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>